Pracowity miesiąc…

Marzec był pracowity ale też pełen pozytywnej energii…

7 marca odbył się koncert Renaty Przemyk, podczas którego mieliśmy okazję wysłuchać utworów pełnych emocji a do tego, dzięki pomocy osób przybyłych oraz wsparciu Pani Renaty udało nam się oddać do dyspozycji rodziców Kuby 8300 PLN. Kwota ta pozwoli na zakup kilku porcji leku oraz sfinansować kilka sesji rehabilitacyjnych za co Ania i Tomek chcieliby wszystkim Wam serdecznie podziękować.

Jeśli już mówimy o podziękowaniach to należą się one sponsorom, dzięki którym nie byłoby to wszystko możliwe czyli Państwu Januszowi i Grażynie Karasińskim oraz firmie Antrax. Dziękujemy raz jeszcze.

Tym, którym nie udało się dotrzeć polecamy fotorelacje z koncertu dostępną na profilu FB Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa – https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2272799436106278&type=1&l=ab2cf7e69f

IMG_0006

Na zdjęciu od lewej: Tomek (Tata Kuby), Ania (Mama Kuby), Renata Przemyk, Krysia (Babcia Kuby)

 

21 marca natomiast odbyło się spotkanie autorskie z Beatą Sabałą Zielińską, autorką ksiażki „TOPR – Żeby inni mogli przeżyć”. Podczas rozmowy z autorką mogliśmy posłuchać wielu opowieści o ratownikach oraz poznać szczegóły dotyczące ich pracy. Temat jest na tyle wdzięczny, że aż żal było kończyć a tym którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z tą pozycją gorąco polecamy książkę, gdyż Pani Beata ma ogromny talent do opisywania około górskich tematów i czyta się to jak najlepszej klasy thriller.

Dziękujemy bardzo Pani Beacie, że zgodziła się poświęcić nam swój cenny czas i że postanowiła dołączyć do akcji pomocy Kubie. Dziękujemy również tym wszystkim, którzy pojawili się na spotkaniu i przepytywali dzielnie Panią Beatę.

IMG_0007

 

A już w kwietniu ruszamy z aukcjami, więc bądźcie czujni i zaglądajcie na naszego Fejsa 😉

POMAGAMY KUBIE!

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close