Po raz trzeci, sprzedane!

Nadszedł znowu ten czas w roku kiedy oddajemy w Wasze ręce ciekawe fanty do wylicytowania. Aukcje już trwają na Allegro a cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację naszego podopiecznego Kuby Nawrockiego. A oto szczegóły na temat fantów, o które możecie w tej edycji powalczyć.

 

fullsizeoutput_1009

Jako górołaz, miłośnik naszych wspaniałych Tatr i okazjonalny wspinacz staram się bywać w tym rejonie tak często jak to tylko możliwe i jak każdy kto wędruje po górach wiem, że po długiej wyprawie na szczyt marzy się tylko o tym, żeby wziąć gorący prysznic lub gorącą kąpiel i dać ciału a zwłaszcza nogom i stopom się zregenerować. Krótko mówiąc relaks w takim wypadku jest mile widziany a chyba żadne miejsce nie nadaje się do tego lepiej niż Chochołowskie Termy! Wspaniały obiekt z basenami wewnętrznymi i zewnętrznymi, które wypełnione są cudownie ciepłą wodą termalną. Oprócz tego do dyspozycji są jacuzzi, Saunarium oraz strefa SPA, w których można spokojnie zapomnieć o całym świecie i jego troskach (więcej na https://www.chocholowskietermy.pl). Voucher do tego właśnie miejsca możecie wylicytować na naszych aukcjach a dokładniej mówiąc jest to całodniowa wejściówka dla dwóch osób do strefy basenowej i leczniczej, którą można wykorzystać do końca czerwca 2019. Zapraszamy!

https://allegro.pl/oferta/chocholowskie-termy-caly-dzien-dla-2-osob-8019717103

 

fullsizeoutput_1001

GoJump Park Trampolin to miejsce wyjątkowe, w którym czas płynie szybko a kalorie i energia spalana jest w tempie ekspresowym. Parki w Krakowie to dwie ogromne hale, w których można poskakać na kilkunastu trampolinach, wskoczyć do basenu z gąbkami (coś co lubię najbardziej) lub rzucić się beztrosko na dmuchaną poduchę. Można też w każdej chwili skonsultować się z trenerami w sprawie techniki czy bezpieczeństwa a potem szaleć do woli (więcej na https://krakow.gojump.pl). Zatem jeśli czujecie w sobie nadmiar pozytywnej energii lub nie macie pomysłu jak ogarnąć hiperaktywne pociechy to GoJump jest idealnym miejscem dla Ciebie. Na naszych aukcjach możecie licytować aż 5 godzinnych wejściówek do parku (ważnych do końca czerwca 2019), więc nie zwlekajcie i klikajcie!

https://allegro.pl/oferta/gojump-park-trampolin-wejscie-na-1h-8019903679

https://allegro.pl/oferta/gojump-park-trampolin-wejscie-na-1h-8019902592

https://allegro.pl/oferta/gojump-park-trampolin-wejscie-na-1h-8019901451

https://allegro.pl/oferta/gojump-park-trampolin-wejscie-na-1h-8019846896

https://allegro.pl/oferta/gojump-park-trampolin-wejscie-na-1h-8019903186

 

Jako Krakus odwiedziny w Kopalni Soli „Wieliczka” były niemal wpisane w moje życie jako program obowiązkowy ale jakże przyjemny i ekscytujący, bo to przecież miejsce zapierające dech w piersiach. Pełne przepięknych komór wykutych w soli a jedną z nich jest ogromna, niesamowita i przepiękna Kaplica Św. Kingi (więcej na https://www.kopalnia.pl). Przedmiot jaki możecie wylicytować na naszych aukcjach to właśnie rzeźba Św. Kingi wykonana z zielonej soli specjalnie na tę okazję przez górników-rzeźbiarzy. Dodatkowo Kopalnia Soli „Wieliczka” postanowiła ufundować 4 wejściówki do kopalni, które pozwolą zwycięzcy aukcji zwiedzić Trasę Turystyczną, która obejmuje m.in. wspomnianą Kaplicę Św. Kingi (bilety można wykorzystać do końca maja 2019). Wszystkich miłośników podziemnych atrakcji i nie tylko zapraszamy do licytacji!

https://allegro.pl/oferta/rzezba-solna-kopalnia-soli-wieliczka-8026174559

 

Dziękujemy naszym wspaniałym Partnerom za pomoc i wsparcie!

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close