Koniec wakacji…

Wszystko co dobre kiedyś się kończy i tak samo jest z wakacjami choć słoneczna pogoda jeszcze przez jakiś czas z nami zostanie…taką mamy nadzieję.

Przez ten wakacyjny czas udało nam się opłacić kilkanaście sesji rehabilitacyjnych Kuby i dodatkowo zakupić kilka porcji leku. Odbył się również w tym czasie występ Abelarda Gizy, dzięki któremu udało nam się zasilić konto fundacji kwotą 12 620, 92 PLN co, mamy nadzieję, pozwoli nam na zwiększenie naszej aktywności by uzbierać jeszcze więcej środków na leczenie Kuby. Nie byłoby to możliwe bez pomocy ludzi o ogromnych sercach. Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować Abelardowi za ponowne spojrzenie na naszą działalność przychylnym okiem i przyjazd do Niepołomic. Dziękujemy również Małopolskiemu Centrum Dźwięku i Słowa za nieustającą pomoc w organizacji tego typu wydarzeń oraz naszym wolontariuszkom – Malwina Jankowska i Beata Zięba jesteście wspaniałe! Już teraz możemy Wam zdradzić, że Abelard zgodził się wspierać nas regularnie i tym samym będzie nas odwiedzał z każdym nowym programem 🙂

Już powoli zabieramy się do planowania naszych działań w przyszłym roku i rzecz jasna będziemy Was informować na bieżąco o efektach tych pomysłów a tym czasem szykujemy dla Was kolejną edycję akcji Wylicytuj Sobie Fanta. Tym razem licytowane będą przedmioty przekazane nam przez znanych i lubianych. Szczegóły znajdziecie na naszym profilu Facebook-owym. Zapraszamy serdecznie do udziału.

fullsizeoutput_112b

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close