Zlicytowane po raz trzeci…

fullsizeoutput_112b

Tak oto zakończyliśmy trzecią edycję akcji Wylicytuj Sobie Fanta, na którą złożyło się 13 aukcji. Dziękujemy bardzo tym, którzy ofiarowali fanty oraz tym, którzy wzięli udział w aukcjach, za pomoc w akcji.

W poprzednich edycjach zdarzało się, że zwycięzcy wpłacali kwotę wyższą niż ta, którą wylicytowali co zawsze wzruszało nas do łez i za co byliśmy ogromnie wdzięczni. Sytuacja ta powtórzyła się i tym razem i za ten wspaniały gest dziękujemy Wam bardzo mocno. Poniżej możecie zapoznać się z dokładnym rozliczeniem, które pokazuje kwotę wylicytowaną oraz wpłaconą. Jeśli chodzi o aukcję nr 4 to należy się Wam małe wyjaśnienie. Otóż zwycięzca tej aukcji zrezygnował z przyjęcia wylicytowanego fantu i zaproponował by dostała go osoba, która zaproponowała drugą najwyższą kwotę pod warunkiem, że wpłaci ją na konto fundacji. Tak też się stało i stąd ta różnica pomiędzy kwotą wylicytowaną i wpłaconą.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jesienna edycja przyniosła dochód w wysokości 2335 PLN!!!

fullsizeoutput_11f8

Chcielibyśmy również poinformować (z nieskrywaną radością), że do listy naszych Partnerów dopisujemy Winnicę Chronów, która wsparła nas w tej edycji, za co jeszcze raz bardzo dziękujemy i przy okazji zapraszamy Was wszystkich do odwiedzenia tego miejsca, bo naprawdę warto.

Teraz już nasze zmysły skoncentrowane są na planach na rok 2020 i dołożymy wszelkich starań by kalendarz był pełniejszy niż w tym roku a następna edycja aukcji już na wiosnę. Bądźcie z nami!

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close