Nowy rok, nowe wyzwania…

Rok 2019 mamy już za sobą i choć nie działo się wiele to jednak udało nam się zorganizować kilka wydarzeń, które pozwoliły zebrać nam trochę środków na leczenie i rehabilitację Kuby. Podsumowanie wygląda następująco:

  • Wpływy: 29 757,11
  • Wydatki: 15 617,36
  • Budżet na 2020: 14 139, 75

Chcielibyśmy gorąco podziękować naszym Partnerom za okazane wsparcie oraz wszystkim tym, dzięki którym mogliśmy uzbierać taką kwotę. Dziękujemy Wam bardzo serdecznie w imieniu swoim i rodziców Kuby.

Weszliśmy już, cokolwiek leniwie, w rok 2020 lecz niech Was nie zmyli ten pozorny spokój, Koniec ubiegłego roku spędziliśmy na planowaniu, liczeniu, spotkaniach oraz rozmowach i zaowocowało to bardzo rozbudowanym planem działań na różnych frontach:

  • Już teraz chcielibyśmy Was zaprosić do udziału w organizowanym przez nas SUPEROKu (plan znajduje się poniżej). SUPEROK to wydarzenia zbudowane wokół świąt nietypowych, podczas których najważniejsza będzie dobra zabawa ale poświecimy też chwile na edukację i poważne sprawy. Na wszystkie wydarzenia obowiązuje wstęp wolny i w trakcie każdego z nich prowadzona będzie zbiórka środków na leczenie i rehabilitację naszego podopiecznego. Zapraszamy już 18/01/2020 kiedy to będziemy świętować Dzień Kubusia Puchatka w Laboratorium Aktywności Społecznej w Niepołomicach. Starujemy o godzinie 10;00.  WPADNIJCIE NA MAŁE CO NIECO! – szczegóły tutaj

superok szyndziel 2020-01

 

  • W tym roku, podobnie jak i w poprzednim, odbędą się dwie tury cyklu Wylicytuj Sobie Fanta, a na nich jak zwykle sporo ciekawych fantów do wylicytowania także od tych znanych i lubianych. Pierwsza tura startuje wraz z budzącym się z zimowego snu światem a druga tradycyjnie  po wakacjach. Szykujcie skarbonki 😉
  • Rozpędu nabierze również cykl Ciekawi Świata, czyli spotkania z ciekawymi postaciami reprezentującymi różne dziedziny życia jak kultura, sport, podróże czy nauka. Plan spotkań powinien być gotowy po feriach zimowych a lista osób obfituje w ciekawe nazwiska także trzymajcie wolne miejsca w kalendarzach, by mieć pewność, że niektóre wieczory spędzicie z nami.
  • Na koniec ostatni front działania na ten rok, czyli koncerty. Tutaj również lista ugina się od niesamowitych nazwisk i jak na razie udało nam się potwierdzić jednego artystę lecz rozmowy są cały czas w toku i dokładamy wszelkich starań by zaprosić jeszcze co najmniej dwóch artystów. Trzymajcie kciuki, bo szanse są naprawdę spore.

Jak widzicie czeka nas tytaniczna ale jakże przyjemna praca i pozostaje nam tylko nadzieja, że znów będziecie razem z nami w tym roku a kto wie może będzie nas jeszcze więcej.

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU!!!

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close