Planszówka leczy wszystko…

Choć wszystkie znaki na niebie  i ziemi wskazują na to, że kolejne wydarzenie z naszego kalendarza nie zostanie zrealizowane i zamknięci w czterech ścianach rozmyślamy nad przyszłością to są też dobre strony tej izolacji. Jedną z nich jest duża ilość wolnego czasu, więc jeśli chcecie choć na chwilę oderwać się od przytłaczającej ilości informacji na temat szerzącej się pandemii to zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Planszówka to zawsze dobry pomysł na wypełnienie wolnej chwili a my z czystym sumieniem możemy polecić taką, w którą mieliśmy okazję grać i jest ona świetnym pomysłem na rodzinną zabawę, Gra ta nazywa się Wsiąść do Pociągu.

Screenshot 2020-04-01 at 09.44.05

Gra toczy się na planszy z mapą Polski, a celem uczestników jest zrealizowanie jak największej liczby tras. Budując połączenia między miastami, a także łącząc ze sobą poszczególne kraje sąsiadujące, gracze próbują zdobyć monopol w segmencie komunikacji publicznej. Im wcześniej uda im się skomunikować dwa państwa, tym więcej punktów otrzymają.

Gra ma kilkanaście wersji a raczej map i tras kolejowych, więc można wybrać sobie tę ulubioną i zostać magnatem kolejowym. Jest to pozycja niezwykle wciągająca i nawet nie zauważycie kiedy kilka godzin minie jak z bicza strzelił.

Jeśli choć trochę udało nam się Was zainteresować to wpadajcie na stronę naszego Partnera, firmy Rebel.pl, bo to najlepsze miejsce dla graczy i nie tylko. Tam właśnie znajdziecie Wsiąść do Pociągu a także setki innych gier planszowych, karcianek i łamigłówek dla dzieci i dorosłych. Polecamy!

Trzymajcie się ciepło, zostańcie w domu i uważajcie na siebie a jak tylko sprawa przycichnie to uderzymy w Was zatrważającą ilością ciekawych wydarzeń, bo co się odwlecze to nie uciecze i to co nam umknęło z powodu wirusa pojawi się na pewno, tylko w innym terminie.

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close