Co było, co jest, co będzie…

markus-winkler-GsX3HlWGCbs-unsplash

Panie i Panowie, Dziewczęta i Chłopcy,

Po długiej chwili milczenia nadszedł czas by przekazać Wam trochę informacji na temat tego co się wydarzyło przez ostatnie 3 miesiące oraz tego co się nie wydarzyło i jak wygląda nasza przyszłość.

CO SIĘ UDAŁO

Z powodu pandemii nie byliśmy w stanie organizować zaplanowanych wydarzeń, więc skupiliśmy się na wspieraniu lokalnej społeczności w walce z wirusem. Przekazaliśmy skromny datek na ręce Samodzielnej Publicznej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Niepołomicach co (mamy nadzieję) pomogło zakupić jeszcze większą ilość sprzętu potrzebnego do bezpiecznego niesienia pomocy potrzebującym. Nawiązaliśmy również kontakt z lokalną grupą szyjacą maseczki ochronne (#maseczkiniepolomice) i również tę wspaniałą grupę wsparliśmy małą kwotą, która została wykorzystana na zakup materiałów potrzebnych do produkcji maseczek. Poniewaź pieniądze pozyskane w trakcie zbiórek zostały już spożytkowane na opłacenie zabiegów rehabilitacyjnych naszego podopiecznego, więc wykorzystując środki fundacji sfinansowaliśmy zakup kolejnej porcji leku dla Kuby. Tyle udało nam się zrobić.

CO SIĘ NIE UDAŁO

Jak wiecie byliśmy w trakcie realizacji zaplanowanych wydarzeń w ramach naszego SUPEROK-owego kalendarza kiedy przyszła pandemia. W związku z tym w marcu nie odbył się Dzień Mózgu, który był już praktycznie domknięty na ostatni guzik, w kwietniu ominął nas Dzień Płyty Winylowej co zabolało nas jeszcze bardziej, gdyż mieliśmy zaplanowane naprawdę świetne zabawy i rozrywki dla dzieci i dla dorosłych. W tym miesiącu (czerwiec) nie odbył się Dzień Kota Garfielda, podczas którego mieliśmy miło spędzać czas jak przy spotkaniu z Kubusiem Puchatkiem.  W drugim kwartale mieliśmy również zaprosić Was na spotkanie z naszym wspaniałym himalaistą Panem Leszkiem Cichym, z którym dogrywaliśmy już konkretny termin oraz był także w planie koncert. Smutno ale nic nie możemy na to poradzić.

CO DALEJ

Obserwując to co się dzieje na bieżąco i analizując sytuację epidemiologiczną, z wielkim żalem i smutkiem informujemy, że podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu wydarzeń SUPEROK-u w tym roku a zatem cały kalendarz spotkań zostaje odwołany. Ponownie zdecydowaliśmy o wykorzystaniu środków fundacji w celu zakupienia kolejnej porcji leku dla naszego podopiecznego by nie zakłócać pewnego cyklu jaki stworzyły regularne zbiórki. Jedyna pozycja jaka się jeszcze ostała to zaplanowany koncert znanego zespołu, który ma się odbyć we wrześniu i jak na razie trzyma się kalendarza rękami i nogami. Czy tak zostanie czas pokaże i będziemy Was informować o ewentualnych zmianach. Istnieje cień szansy, że sytuacja się zmieni na lepszą i wtedy jak najbardziej rozważymy zmianę naszej decyzji, ale jak na razie obstajemy przy swoim.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wrócimy do realizacji tego czego nie udało nam się zrobić teraz i wtedy ponownie się spotkamy i będziemy się bawić jak nigdy dotąd. Tego Wam i sobie życzymy. Trzymajcie się ciepło!

Zarząd Fundacji

 

Photo by Marcus Winkler

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close